Kapcsolat

Tel: +36-30-8616-583
E-mail: info@fedax.hu

HU-6728. Szeged

Hírkezelő

Portfolió hírek

2019.08.02.

Szeged Ma

2019.08.02.

Állásajánlat

Frissítve: 2019.08.02.

A FEDAX Kft., szerelő munkatársat keres, aki értékes tagja tudna lenni egy szervizcsapatnak

Feladatok:
- Elektromos vezérlési áramkörök készítése, telepítése, javítása műszaki dokumentációk alapján, illetve
- Emelőhátfalak, emelő berendezések mechanikus, hidraulikus karbantartása, javítása, hibaelhárítás.

Téged keresünk, amennyiben:

- Minimum 1-2 éves szerelési tapasztalattal rendelkezel

- Munkádat képes vagy igényesen és pontosan elvégezni

- Az elvégzett munkáddal értéket szeretnél előállítani

- Munkatempód dinamikus és terhelhetőnek tartod magad

- A feladatokhoz és a munkatársakhoz a munkavégzést elősegítő pozitív hozzáállásod van

Előny, de nem feltétel:

- Villanyszerelő, mechatronikus, erősáramú technikus vagy ipari gépész, ipari gépésztechnikus képesítés valamelyike

- B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin

Amit kínálunk:

- Megbízható, stabil, hosszútávú munkahely

- Változatos feladatok egyénileg és csapatmunkában

- Pozitív, lelkiismeretes, segítőkész munkatársak

- Betanulási lehetőség a speciális munkafolyamatokra

- Szakmai fejlődés és továbbképzés lehetősége

- Versenyképes fizetés, munkád megbecsülése, elismerése

Munkaidő: teljes munkaidő (heti 40 ó), egyműszakos munkarend.

Amennyiben felkeltette érdeklődésed az ajánlat, küld el szakmai önéletrajzodat az info@fedax.hu e-mail címre.