Kapcsolat

Tel: +36-30-8616-583
E-mail: info@fedax.hu

HU-6728. Szeged

Hírkezelő

Portfolió hírek

2019.02.13.

Hírstart

2019.02.13.

Szeged Ma

2019.02.13.

Állásajánlat

Frissítve: 2019.01.16.

A FEDAX Kft., szervizes munkatársat keres, aki szereti a kihívásokat, az új és változatos feladatokat, valamint szakmailag tanulni, fejlődni képes.

Munkakörök:
Elektromos szervizes: Különböző elektromos vezérlési áramkörök készítése, telepítése, javítása.

  • Szükséges végzettség: Mechatronikus, erősáramú technikus képesítés.

Ipari gépész szervizes: Emelőhátfalak, emelő berendezések karbantartása, javítása, hibaelhárítás.

  • Szükséges végzettség: Ipari gépész, gépésztechnikus, mezőgazdasági gépszerelő.
Elvárások:
- Minimum 3 éves szakmai tapasztalat a szakterületén.

- Pontos, megbízható munkavégzés.

Előny, de nem feltétel:

- „B” kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

- Megbízható, stabil munkahely.

- Változatos feladatok, szakmai fejlődés.

- Versenyképes fizetés.

Munkaidő: teljes munkaidő
Munkavégzés helye: telephely, illetve változó (az utazás, napi szinten megoldott szerviz autóval a munkáltató által).

Amennyiben felkeltette érdeklődését az ajánlat, küldje el fényképes önéletrajzát az info@fedax.hu e-mail címre.